EUGÈNE BRANDS litho - Verkocht

EUGÈNE BRANDS litho  kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

EUGÈNE BRANDS litho  kopen? Bied vanaf 200!EUGÈNE BRANDS litho  kopen? Bied vanaf 200!EUGÈNE BRANDS litho  kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Eugene Brands (1913-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

EUGÈNE BRANDS (1913-2002)

Titel: De Gele Vazen
Jaartal: uitgegeven door Jaski Art Gallery in 1995
Afmeting papier: 46 x 50 cm.
Oplage: 4/50 LC
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat.

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:20-12-2016 om 14:36
Eindtijd:27-12-2016 om 14:36
daafse
26 dec. / 06:43
€ 200