Eugène Brands - Prachtige kleurrijke litho (zeer mooi gelijst)

Eugène Brands - Prachtige kleurrijke litho (zeer mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Eugène Brands - Prachtige kleurrijke litho (zeer mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!Eugène Brands - Prachtige kleurrijke litho (zeer mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!Eugène Brands - Prachtige kleurrijke litho (zeer mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 30 cm (h x b)
Lijst62 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame litho van Eugene Brands getiteld uit 1968.
Het werk is gesigneerd en genummerd 93/100 en professioneel luxueus ingelijst met prachtige lijst (zilverkleurig patin/zwart) en zuurvrije verdiepte passepartout(zilverkleurig patin/zwart). Kleruen zijn fantastisch!
Zie ook de twee andere litho's  van Brands die ik aanbied, zelfde oplagenummer, zelfde wijze ingelijst!

Eugène Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (27)
Geplaatst door  mplein
FA. (20 )

Lid sinds 2017
421 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
53 cm
62 cm
30 cm
38 cm
Starttijd:02-10-2022 om 14:54
Eindtijd:11-10-2022 om 21:08
Openingsbod € 325
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa