Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst)

Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst) kopen? Bied vanaf 399!
Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst) kopen? Bied vanaf 399!Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst) kopen? Bied vanaf 399!Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst) kopen? Bied vanaf 399!Eugène Brands - The Gardener (stijlvol gelijst) kopen? Bied vanaf 399!
  • Eugène Brands (1913-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 53 cm (h x b)
Lijst82 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gewilde zeefdruk van Eugene Brands.
Titel: The Gardener.
Oplage: 158/200.
Mooi gelijst in stijlvolle aluminium lijst met passepartout, ophangklaar!
 Linksonder op de afbeelding met potlood gesigneerd. Rechtsonder de nummering.

Eugène Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (27)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22 )

589 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
70 cm
82 cm
53 cm
64 cm
Starttijd:25-11-2022 om 05:37
Eindtijd:04-12-2022 om 22:39
Openingsbod € 399
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier