Eugene Brands- potloodtekening: Caricature du poète et masque de danse 1946 - Verkocht

Eugene Brands- potloodtekening: Caricature du poète et masque de danse 1946 kopen? Bied vanaf 795!

Verkoopprijs: € 795,00

Eugene Brands- potloodtekening: Caricature du poète et masque de danse 1946 kopen? Bied vanaf 795!Eugene Brands- potloodtekening: Caricature du poète et masque de danse 1946 kopen? Bied vanaf 795!Eugene Brands- potloodtekening: Caricature du poète et masque de danse 1946 kopen? Bied vanaf 795!Eugene Brands- potloodtekening: Caricature du poète et masque de danse 1946 kopen? Bied vanaf 795!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Eugene Brands (1913-2002)
TypeTekening / Aquarel

Potloodtekening van Eugene Brands uit 1946. Uit deze periode worden erg weinig tekening aangeboden volgens de Eugene Brands stichting. Titel: Caricature du poète et masque de danse. Links ziet u een karikatuur van de dichter : A. van Pelt. Afmetingen: H24xb17 cm., gesigneerd en gedateerd "Eugène Brands 14/8/46" rechts onder. Ook op passe-patout gesigneerd. Conditie: in goede staat. Een certificaat van echtheid wordt bij het werk geleverd.

ZZES

Dit item is verkocht voor 795,00
Starttijd:02-10-2017 om 11:54
Eindtijd:09-10-2017 om 20:54
gaius200
08 okt. / 20:45
€ 795