EUGENE BRANDS : PUNTGAVE LITHO UIT 1968 THE NIGHT, AN ISLAND - Verkocht

EUGENE BRANDS : PUNTGAVE LITHO UIT 1968 THE NIGHT, AN ISLAND kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 180,00

EUGENE BRANDS : PUNTGAVE LITHO UIT 1968 THE NIGHT, AN ISLAND kopen? Bied vanaf 180!EUGENE BRANDS : PUNTGAVE LITHO UIT 1968 THE NIGHT, AN ISLAND kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  ALF-ART
FA. (4)

34 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Eugene Brands (1913-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

U BIEDT OP EENZELDZAME LITHO VAN COBRA KUNSTENAAR EUGENE BRANDS UIT 1968 !!
WERK IS GEDRUKT OP DIK HAHNEMUHLE -PAPIER

TITEL :" THE NIGHT, AN ISLAND "
 JAAR : 1968
 OPLAGE : XX / XXV
 AFMETING : 38 X 30 CM SIGNATUUR : HANDGESIGNEERD EN GENUMMERD MET POTLOOD
 PROVENANCE : COURTGALLERY KOPENHAGEN  (reliefstempel  l.o)
 WERK VERKEERT IN UITMUNTENDECONDITIE. NOOIT GELIJST GEWEEST. DAGLICHT AMPER GEZIEN
EVENTUELE VERZENDKOSTEN € 10. AFHALEN UITERAARD OOK MOGELIJK

Dit item is verkocht voor 180,00
Starttijd:20-09-2012 om 16:47
Eindtijd:04-10-2012 om 16:47
ThomB
04 okt. / 12:40
€ 180