Eugène Ionesco 'Les multi yeux' - kleurenlitho,1986, gesigneerd, epreuve d'artiste

Eugène Ionesco 'Les multi yeux' - kleurenlitho,1986, gesigneerd, epreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 125!
Eugène Ionesco 'Les multi yeux' - kleurenlitho,1986, gesigneerd, epreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 125!Eugène Ionesco 'Les multi yeux' - kleurenlitho,1986, gesigneerd, epreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 125!Eugène Ionesco 'Les multi yeux' - kleurenlitho,1986, gesigneerd, epreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 125!Eugène Ionesco 'Les multi yeux' - kleurenlitho,1986, gesigneerd, epreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 125!Eugène Ionesco 'Les multi yeux' - kleurenlitho,1986, gesigneerd, epreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 125!Eugène Ionesco 'Les multi yeux' - kleurenlitho,1986, gesigneerd, epreuve d'artiste kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Eugen Ionesco (1912-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Eugène Ionesco 'Les multi yeux' , 1986

Bijzondere kleuren lithografie van Eugène Ionesco vooral bekend als toneelschrijver, maar ook actief als beeldend kunstenaar. Eugène Ionesco illustreerde geregeld zijn eigen boekuitgaven. De lithografie is handgesigneerd en uitgevoerd op een prachtige kwaliteit handgeschept katoenpapier.

Titel: Les multi yeux
Jaar: 1986
Afmetingen blad: 38,0 x 56,0 cm
Afmetingen beeld: 31,5 x 38,5 cm
Gesigneerd: Met potlood (rechtsonder)
Oplage: 100 dit is een epreuve d'artiste (e.a.).
Uitgever: Erker Galerie, St. Gallen
Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)
Materiaal: Lithografie op geschept papier
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst).

Eugène Ionesco (1909 - 1994)
Eugène Ionesco (Slatina (Roemenië), 26 november 1909 - Parijs, 28 maart 1994) was een invloedrijk Frans toneelschrijver, geboren in Roemenië. Ionesco wordt als een van de belangrijkste vertegenwoordigers van het absurde toneel gezien. Tot zijn vroege werken behoren La cantatrice chauve (1950) en La leçon (1951). Aanvankelijk was er nog weinig animo voor de qua stijl afwijkende toneelstukken, maar in de jaren zeventig werden de werken bij het grote publiek populairder. Tot zijn latere werken behoren Le rhinocéros (1959), Le soif et la faim (1965) en Le Roi se meurt (1962). In zijn werk komen typisch absurdistische thema's aanbod, zoals de dood en de betekenisloosheid van het leven. Naast toneelschrijver was Ionesco ook schilder,

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Andere EU landen.
Het kunstwerk wordt aangetekend en verzekerd verzonden. Het is mogelijk om het werk bij Artwrks in Rotterdam op te halen. Vanzelfsprekend betaalt u dan geen verzendkosten. Let op: aankopen kunnen gecombineerd worden, u betaalt slechts éénmaal de verzendkosten.

Authenticiteit gegarandeerd

Artwrks staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Wij garanderen dat alle werken origineel zijn. De standaard garantie is 21 dagen. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.

Eugen Ionesco (1912-1994)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:18-01-2014 om 20:52
Eindtijd:23-01-2014 om 20:52
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieNederland