Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho - Verkocht

Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho kopen? Bied vanaf 1!
Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho kopen? Bied vanaf 1!Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho kopen? Bied vanaf 1!Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho kopen? Bied vanaf 1!
  • Eugene Laermans (1864-1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Eugene Laermans

Voorstelling van de Behoeftigen

Losbladig, beeldmaat 25x17, bladmaat 29x21

Gemonogrammeerd in druk r.o. 'E.L.'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:22-02-2017 om 15:04
Eindtijd:03-03-2017 om 19:04
Biedingen (6)
KunstkamerZandvoort
03 mrt. / 14:28
€ 15
hansvl
03 mrt. / 14:27
€ 13
KunstkamerZandvoort
03 mrt. / 14:27
€ 11
hansvl
03 mrt. / 14:27
€ 9
KunstkamerZandvoort
03 mrt. / 13:59
€ 3
hansvl
23 feb. / 13:51
€ 1