Eugene Laermans - Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho - Verkocht

Eugene Laermans - Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Dick Preesman - Miles kopen? Bied vanaf 245!
Dick Preesman - MilesFotografie
  • Openingsbod € 245
Toon Teeken - Litho - 1997 kopen? Bied vanaf 79!
Toon Teeken - Litho - 1997Grafiek na 1900
  • Openingsbod € 79
Eugene Laermans - Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho kopen? Bied vanaf 1!Eugene Laermans - Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho kopen? Bied vanaf 1!Eugene Laermans - Eugene Laermans, De behoeftigen, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
  • Eugene Laermans (1864-1940)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Litho door Eugene Laermans

Voorstelling van de Behoeftigen

Losbladig, beeldmaat 25x18, bladmaat 29x21

Gemonogrammeerd r.o. in de druk 'E.L.'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Eugene Laermans (1864-1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:11-09-2018 om 15:59
Eindtijd:22-09-2018 om 12:30
Biedingen (11)
Katrien62
21 sep. / 16:14
€ 10
Andredriessen
21 sep. / 16:14
€ 10
Katrien62
21 sep. / 16:07
€ 9
Andredriessen
21 sep. / 16:07
€ 8
Katrien62
21 sep. / 16:06
€ 7
Andredriessen
21 sep. / 16:06
€ 6
Katrien62
21 sep. / 16:06
€ 5
Andredriessen
21 sep. / 16:06
€ 4
Katrien62
21 sep. / 09:30
€ 3
Kratkat
20 sep. / 17:09
€ 2
TripleR
20 sep. / 11:33
€ 1