Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets

Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 65!Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 65!Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 65!Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 65!Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 65!Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 65!Eugene Lucker - Watermolen bij Echt - Ets kopen? Bied vanaf 65!
  • Eugene Lucker (1876-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1911
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Eugene Lücker
Voorstelling van een watermolen bij Echt
Losbladig, beeldmaat 15x24, bladmaat 24.5x33
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Eug Lücker'
Annotatie in potlood l.o.: '(eigen druk)'
Nummering in potlood r.b.: 'No 21'
Literatuur: Lemmens 15
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Eugene Lucker (1876-1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
24 cm
15 cm
Starttijd:31-08-2022 om 12:05
Eindtijd:09-09-2022 om 19:38
Openingsbod € 65
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa