Eugene Rensburg, Coolsingel Rotterdam 1912, Handgekleurde ets - Verkocht

Eugene Rensburg, Coolsingel Rotterdam 1912, Handgekleurde ets  kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 70,00

Eugene Rensburg, Coolsingel Rotterdam 1912, Handgekleurde ets  kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg, Coolsingel Rotterdam 1912, Handgekleurde ets  kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg, Coolsingel Rotterdam 1912, Handgekleurde ets  kopen? Bied vanaf 65!Eugene Rensburg, Coolsingel Rotterdam 1912, Handgekleurde ets  kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (73)
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Zelden geziene, handgekleurde ets door Eugene Rensburg

Voorstelling van de Coolsingel in Rotterdam in de winter

Losbladig, beeldmaat 31x48, bladmaat 43x58

Gesigneerd en annotatie r.o. 'Handgekleurde originele ets en druk EugRensburg'

Titel en datering in potlood l.o. 'Coolsingel Rotterdam A 1912'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:08-01-2017 om 20:40
Eindtijd:20-01-2017 om 13:40
Biedingen (2)
Smiled
19 jan. / 23:59
€ 70
massini
19 jan. / 23:27
€ 65