Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 - Verkocht

Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg - Ingelijste ets , Landschap met huis – ca. 1930 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2851 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
Lijst50 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 8 van 150 exemplaren.
  • Een ingelijste ets uit ca. 1930 van de Nederlandse kunstenaar Eugène Rensburg (1872–1956).

    -Handgesigneerd en -genummerd met potlood. Ook drukgesigneerd in de ets.

    -Gemaakt in een oplage van 150 exemplaren. Dit is nr. 8.

    -Afmetingen: Lijst, 50 x 34 cm. Beeld / ets, 21 x 13 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel.

    Conditie: In goede staat. Het papier van de ets heeft een paar zuurvlekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Rensburg, Eugenius (Eugène) Rensburg is geboren in Den Haag op 16 september 1872 en overleden in Den Haag op 6 november 1956. Etser, schilder, tekenaar, pentekenaar en aquarellist.

    -Opleiding: Hij was leerling van de Kunstnijverheidsschool  Quellinusschool (avondcursus) te Amsterdam en van de Akademie voor beeldende kunstenaars in Den Haag (van circa 1890 af) onder leiding van J. van Delden.

    Eugène Rensburg woonde en werkte in Den Haag, Amsterdam, Rotterdam, Parijs, Berlijn, Wenen, Frankfurt, Boedapest, langs de Rijn, Donau, Seine, de Theems bij Londen en langs de Zuiderzee. Hij heeft echter het grootste gedeelte van zijn leven in Rotterdam gewoond.

    Hij schilderde stadsgezichten, aquaria en terraria (reptielen). Hij heeft vooral naam gemaakt met zijn topografische pentekeningen. Ook heeft hij meer dan 5000 etsen gemaakt, waaronder circa 450 stuks van de stad Rotterdam.

    Eugène Rensburg was zijn hele werkzame leven lid van de Vereniging van Beeldende Kunstenaars ‘De Onhankelijke’ in  Amsterdam.

    Veel van het werk van Eugène Rensburg is in musea en stadsarchieven terecht gekomen. Zo bezit Het gemeentearchief van Rotterdam, Utrecht en Delft diverse tekeningen en etsen en heeft het Belastingmuseum van Rotterdam 5 aquarellen in haar bezit.

    Tijdens zijn leven en na zijn dood zijn er diverse exposities van zijn werken geweest in het binnen- en buitenland. Zijn werken zijn onder meer geëxposeerd in het Stedelijk Museum Amsterdam, het Belastingmuseum, Museum Veluwezoom en het Gorcums museum in Gorinchem.

    Afhandeling:

    -De ets kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. Het papier van de ets heeft een paar zuurvlekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.

Eugene Rensburg (1872-1956)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2851 verkochte items
34 cm
50 cm
13 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 18,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-01-2021 om 15:52
Eindtijd:13-01-2021 om 19:55
Biedingen (6)
Kunstisgunst
13 jan. / 19:49
€ 16
Noudje
13 jan. / 19:45
€ 11
Kunstisgunst
13 jan. / 19:45
€ 10
Noudje
13 jan. / 19:43
€ 5
roge01
13 jan. / 07:56
€ 3
duif
08 jan. / 23:21
€ 1