Eugene Rensburg, Leuvehaven Rotterdam, Ets

Eugene Rensburg, Leuvehaven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 27,00

Eugene Rensburg, Leuvehaven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Leuvehaven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Leuvehaven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Leuvehaven Rotterdam, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Eugene Rensburg

Voorstelling van de Leuvehaven in Rotterdam

Losbladig, beeldmaat 20x29, bladmaat 32x45

Gesigneerd in potlood r.o., getiteld l.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 27,00

Starttijd:08-03-2018 om 10:06
Eindtijd:22-03-2018 om 13:06

Biedingen (14):

Margiet
20 mrt. / 18:17
€ 27
SanderM
20 mrt. / 18:16
€ 22
Margiet
20 mrt. / 18:16
€ 21
SanderM
20 mrt. / 15:27
€ 19
Margiet
19 mrt. / 09:26
€ 17
SanderM
19 mrt. / 09:26
€ 15
Margiet
19 mrt. / 09:26
€ 15
SanderM
19 mrt. / 05:54
€ 13
Margiet
19 mrt. / 00:02
€ 11
SanderM
19 mrt. / 00:02
€ 9
Margiet
19 mrt. / 00:02
€ 7
SanderM
19 mrt. / 00:01
€ 5
Margiet
19 mrt. / 00:01
€ 3
SanderM
13 mrt. / 11:36
€ 1