FA. (5)

Eugene Rensburg - Leuvehaven te Rotterdam

Eugene Rensburg - Leuvehaven te Rotterdam  kopen? Bied vanaf 20!
Eugene Rensburg - Leuvehaven te Rotterdam  kopen? Bied vanaf 20!Eugene Rensburg - Leuvehaven te Rotterdam  kopen? Bied vanaf 20!Eugene Rensburg - Leuvehaven te Rotterdam  kopen? Bied vanaf 20!Eugene Rensburg - Leuvehaven te Rotterdam  kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
Jaartal1915
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 61 cm (h x b)
Lijst58 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage31/50
C1676-2
Eugène RENSBURG (1872-1956)voorstelling: Leuvehaven te Rotterdam

meegedrukt signering r.o.: Eug. Rensburg?handgesigneerd r.o. Eug. Rensburgorginele handlitho op papieroplage 31 / 50gedateerd:1915

Dit werk is inclusief lijst (zie foto)
Het kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis
Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

staat redelijk: licht vergeeld door de tijd lijst: redelijk, aan zijkant licht slijtschade

Eugene Rensburg (1872-1956)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
79.5 cm
58 cm
61 cm
38.5 cm
Starttijd:02-08-2018 om 13:03
Eindtijd:16-08-2018 om 19:20
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier