18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1921 |
Techniek | Potlood |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64.5 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Punaise gaatjes in de hoeken. Heel klein scheurtje in rand. (zie foto's) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 27-7-2022 om 22:12 |
Eindtijd | 7-8-2022 om 22:44 |