Eugene Terwindt, zeefdruk,Ontmoeting van de tegendelen m - Verkocht

Eugene Terwindt, zeefdruk,Ontmoeting van de tegendelen m kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 70,00

Eugene Terwindt, zeefdruk,Ontmoeting van de tegendelen m kopen? Bied vanaf 45!Eugene Terwindt, zeefdruk,Ontmoeting van de tegendelen m kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

492 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Eugene Terwindt (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Puntgave zeefdruk van Eugene Terwindt

Kleine oplage 7/20

Ingelijst met passepartout in mooie alu lijst van Partout in Amsterdam

Handgesigneerd op achterkant

48,5x55,5cm

Kleuren zijn veel dieper,  dan op de foto!     MOOIE AANBIEDING, ALLEEN DE LIJST AL!

INCL. VERZENDKOSTEN

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:09-06-2013 om 20:44
Eindtijd:21-06-2013 om 20:44
Biedingen (3)
JN
20 jun. / 22:26
€ 70
Ysalaris
20 jun. / 22:26
€ 60
JN
19 jun. / 16:43
€ 45