Eugene Terwindt - zonder titel

Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!Eugene Terwindt - zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
  • Eugene Terwindt (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: 65/100. Nummers op de foto kunnen afwijken.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 2 lithografieën.

Eugene Terwindt (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
50 cm
70 cm
Starttijd:17-08-2022 om 20:55
Eindtijd:25-08-2022 om 22:59
Openingsbod € 80
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland