Evarsky Blom - The Source

Evarsky Blom - The Source kopen? Bied vanaf 110!
Evarsky Blom - The Source kopen? Bied vanaf 110!Evarsky Blom - The Source kopen? Bied vanaf 110!Evarsky Blom - The Source kopen? Bied vanaf 110!Evarsky Blom - The Source kopen? Bied vanaf 110!Evarsky Blom - The Source kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Evarsky Blom (1940)
Jaartal1975
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 38 cm (h x b)
Lijst82 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze gouache is rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd. Het werk is ingelijst met passepartout in een aluminium wissellijst.

Evarsky Blom (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
67 cm
82 cm
38 cm
40 cm
Starttijd:05-04-2022 om 16:35
Eindtijd:18-04-2022 om 19:27
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier