FA. (7)

Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan

Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 695!
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 695!Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 695!Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (358)
  • Evert den Hartog (1949)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpDieren
Afmetingen14 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1087 gram
GesigneerdOngesigneerd
Geaptineerd bronzen sculptuur van Evert den Hartog: Leda en de Zwaan. Afmetingen: H14 x b8 x d8cm.
Herkomst:  Galerie Aelbrecht, Rotterdam.

Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Den Hartog volgde van 1971 tot 1976 een kunstopleiding aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen en kreeg daar les van onder anderen Arie Teeuwisse en Bram Roth. Hij begon aanvankelijk met het maken van beeldhouwwerken in keramiek, maar bekwaamde zich daarna in het bronsgieten.

Den Hartog is bekend om zijn gestileerde bronzen dierfiguren. Met name vogels en stieren zijn terugkerende onderwerpen. Ook zijn dochter Eline diende hem tot inspiratie, zoals is te zien aan zijn beelden met betrekking tot ballet en zwemles. Hij streeft naar een zekere speelsheid en humor in zijn werk, die goed is terug te vinden in zijn behandeling van thema's uit de Griekse mythologie, onder andere Leda en de zwaan en Europa en de stier.

Evert den Hartog (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
8
14
8
Starttijd:16-06-2022 om 10:33
Eindtijd:26-06-2022 om 19:17
Openingsbod€ 695
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland