Evert Jan Ligtelijn olieverf op doek 40/50 Stadsgezicht La Guernica Venezuela. - Verkocht

Evert Jan Ligtelijn olieverf op doek 40/50 Stadsgezicht La Guernica Venezuela.  kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 300,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Evert-Jan Ligtelijn (1893-1975)

Bijzonder fraai olieverf van bekende schilder Ligtelijn onder Pseudoniem Pé Lucia geschilderd op een van zijn vele reizen. Ligtelijn is op latere leeftijd steeds kleurrijker gaan schilderen en dit werk is daar goed voorbeeld van. Het heeft doekmaat 40 x 50 en het werk is gesigneerd en wordt geleverd met een oude heidenrijklijst. Het geheel is in zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 300,00
Starttijd:30-07-2016 om 15:36
Eindtijd:05-08-2016 om 19:36
ara1963
05 aug. / 18:48
€ 300