Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven

Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 875!
Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 875!Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 875!Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 875!Evert Moll - Schepen in de Rotterdamse haven kopen? Bied vanaf 875!
  • Evert Moll (1878-1955)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Gesigneerd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leden, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00