Evert Slegers : Dorpstraat in de winter ingelijst - Verkocht

Evert Slegers : Dorpstraat in de winter ingelijst kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

Evert Slegers : Dorpstraat in de winter ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Evert Slegers : Dorpstraat in de winter ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Evert Slegers : Dorpstraat in de winter ingelijst kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

690 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Evert Slegers (1948)

De stilte van een dorpstraat onder sneeuw weergegeven in dit schilderij (geschilderd op paneel ) door Evert Slegers

Het schilderij verkeert in uitstekende staat en is gesigneerd (onduidelijk) in rechterhoek

Prachtig ingelijst 60 x 95 cm

Evert Slegers (1948)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Ami
FA. (7)

690 verkochte items
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:26-12-2017 om 20:29
Eindtijd:01-01-2018 om 20:29
mwes
26 dec. / 20:38
€ 49