Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch winters kustzicht kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hollandse school (20/21e eeuw). Expressionistisch winters kustzicht. Olieverf op doek. Afmeting 50x70 cm. Het schilderij is in uitstekende staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  LaVida
FA. (4)

Lid sinds 2019
72 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
70 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 25,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2022 om 10:14
Eindtijd:11-08-2022 om 22:00
Biedingen (6)
abdelkarim1361
09 aug. / 05:03
€ 22
sasterpstra
05 aug. / 18:14
€ 17
JanPrinsse
05 aug. / 18:14
€ 12
JanPrinsse
30 jul. / 22:33
€ 5
AI29
30 jul. / 22:33
€ 3
JanPrinsse
29 jul. / 16:28
€ 1