Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Florentius Abraham Verster (1826-1923)
(Vader van Floris Hendrik Verster 1861-1926)
Litho, gesigneerd linksonder
Afmetingen : 16cm x 11cm
Is ingelijst
Verzenden mogelijk
Starttijd | 4-11-2015 om 14:28 |
Eindtijd | 18-11-2015 om 14:28 |