F.A. Verster - Litho, gesigneerd linksonder (ingelijst)

F.A. Verster - Litho, gesigneerd linksonder (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

F.A. Verster - Litho, gesigneerd linksonder (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!F.A. Verster - Litho, gesigneerd linksonder (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!F.A. Verster - Litho, gesigneerd linksonder (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!F.A. Verster - Litho, gesigneerd linksonder (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!F.A. Verster - Litho, gesigneerd linksonder (ingelijst) kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Floris Verster (1861-1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Florentius Abraham Verster (1826-1923)

(Vader van Floris Hendrik Verster 1861-1926)

Litho, gesigneerd linksonder

Afmetingen : 16cm x 11cm

Is ingelijst

Verzenden mogelijk

Dit item is verkocht voor 49,00

Starttijd:04-11-2015 om 14:28
Eindtijd:18-11-2015 om 14:28

Biedingen (1):

wimsart
7 nov. / 09:38
€ 49