Fabio de Poli - Aero Rosso - gesigneerd en genummerd - Verkocht

Fabio de Poli - Aero Rosso - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Fabio de Poli - Aero Rosso - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 30!Fabio de Poli - Aero Rosso - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 30!Fabio de Poli - Aero Rosso - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 30!Fabio de Poli - Aero Rosso - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 30!Fabio de Poli - Aero Rosso - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 30!Fabio de Poli - Aero Rosso - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 30!Fabio de Poli - Aero Rosso - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  fwvanhelden
FA. (4)

Lid sinds 2017
139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Fabio de Poli (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Keurenlithografie op zwarte achtergrond

Mooi zwaar papier

Oplage van 125 stuks + LXXV

Dit exemplaar nummer  VIII/LXXV

Papier maat: 70 x 50 cm

Motief maat: 45 x 30 cm

In goed staat, nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:29-10-2017 om 20:57
Eindtijd:05-11-2017 om 20:57
Helder
30 okt. / 14:47
€ 30