Fabrizio Plessi - Rapporto sull'acqua

Fabrizio Plessi - Rapporto sull'acqua kopen? Bied vanaf 50!
Fabrizio Plessi - Rapporto sull'acqua kopen? Bied vanaf 50!Fabrizio Plessi - Rapporto sull'acqua kopen? Bied vanaf 50!
  • Fabrizio Plessi (1940)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 7 kleuren.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: ?
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Paar lichte vlekjes en lichte verkleuring in de marge

Fabrizio Plessi (1940)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
161 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
23.5 cm
30 cm
Sluit binnenkort 16u 41m 12s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-09-2022 om 12:51
Eindtijd:01-10-2022 om 15:00