Niet of onleesbaar gesigneerd - Fabulous 1970s Ice Bucket reclame Dubonnet, Bright Orange Franse Ice Bucket. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fabulous 1970s Ice Bucket reclame Dubonnet, Bright Orange Franse Ice Bucket. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Fabulous 1970s Ice Bucket reclame Dubonnet, Bright Orange Franse Ice Bucket. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fabulous 1970s Ice Bucket reclame Dubonnet, Bright Orange Franse Ice Bucket. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fabulous 1970s Ice Bucket reclame Dubonnet, Bright Orange Franse Ice Bucket. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fabulous 1970s Ice Bucket reclame Dubonnet, Bright Orange Franse Ice Bucket. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fabulous 1970s Ice Bucket reclame Dubonnet, Bright Orange Franse Ice Bucket. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fabulous 1970s Ice Bucket reclame Dubonnet, Bright Orange Franse Ice Bucket. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeDesign
Jaartal1965
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen17 cm x 20 cm x 20 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
Fantastische Franse IJsemmer, feloranje.
Reclamelogo voor Dubonnet aperitieflikeur, aan beide zijden

Grote bolvorm briljant oranje met vervaagd goud.
Zeer schoon van binnen.

Gemaakt in Frankrijk

Vintage ijsemmerbal in feloranje Frans plastic en gouden knop uit de jaren 1960-70
Het is helder door zijn schittering en zijn space age-ontwerp, wit van binnen.
Prachtig om een retro bar te versieren!

Deze vintage ijsemmer is in goede staat.

Grootte:
Diameter 20 cm / 7,9"
Totale hoogte 17 cm / 6,7"

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (32)

Geplaatst door  Bianca81
FA. (1)

Lid sinds 2020
20 verkochte items
20
17
20
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 12:02
Eindtijd:01-10-2022 om 20:01
PaulLejeune
30 sep. / 13:15
€ 1