Gena - Fantasie tulp - Verkocht

Gena - Fantasie tulp kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Gena - Fantasie tulp kopen? Bied vanaf 100!Gena - Fantasie tulp kopen? Bied vanaf 100!Gena - Fantasie tulp kopen? Bied vanaf 100!Gena - Fantasie tulp kopen? Bied vanaf 100!Gena - Fantasie tulp kopen? Bied vanaf 100!Gena - Fantasie tulp kopen? Bied vanaf 100!Gena - Fantasie tulp kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
149 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Gena (1982)
Jaartal2018
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig - direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 100 x 50 cm

Verzendkosten Nederland, Belgie = €25,-

Gena (1982)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  GNart
FA. (8)

Lid sinds 2017
149 verkochte items
50 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-03-2020 om 23:43
Eindtijd:03-05-2020 om 23:03
Cappo
03 mei / 23:01
€ 85