Farid Belkahia (1934-2014) - Aquarellitho "Atours around" 'Atours Autour" Aquarel, Lithografie - Met de hand gesigneerd
Lithografie met de hand verrijkt door de Marokkaanse schilder Farid Belkahia, bekend om zijn met natuurlijke materialen op leer geschilderde werken
Gesigneerd in potlood door de kunstenaar
Uit de portefeuille "Atours autour
Afmetingen van het werk : 18,3 x 23 cm
Formaat met kader : 29 x 34 cm
Zeer goede staat.
Veilige verzending met UPS
Zeer Goed
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 50,00