Jo Schrijnder - Fazant in duinlandschap, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot) - Verkocht

Jo Schrijnder - Fazant in duinlandschap, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1100!

Verkoopprijs: € 1.265,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jo Schrijnder - Fazant in duinlandschap, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1100!Jo Schrijnder - Fazant in duinlandschap, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1100!Jo Schrijnder - Fazant in duinlandschap, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1100!Jo Schrijnder - Fazant in duinlandschap, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1100!Jo Schrijnder - Fazant in duinlandschap, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1100!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Jo Schrijnder (1894-1968)
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schitterend werk van Jo Schrijnder, één van zijn gezochte natuurtaferelen.  Olieverf op doek, gesigneerd linksonder, in nette complementerende lijst.  Alles in zeer goede conditie, al zitten er wel wat vlekken in de stoffen border van de lijst.

Afmetingen: 100cm x 80cm (incl. lijst), 80cm x 60cm (doek)

Josephus Alphonus 'Jo' Schrijnder (Druten 1894 – Amstelveen 1968)

Veelzijdig beeldend kunstenaar en burgemeester: zo is de carrière van Jo Schrijnder kort samen te vatten. Van 1924 tot 1946 was hij burgemeester van het West-Friese Grootebroek. Als kunstenaar ontwierp hij het gemeentehuis aldaar; er zijn symbolische wandversieringen, ornamenten, glas-in-loodramen en meubilair van zijn hand te zien. Schrijnder was schilder, beeldhouwer, glazenier en monumentaal kunstenaar. Ook verzorgde hij illustraties voor boeken en tijdschriften, en ontwierp hij boekbanden. Als schilder had Jo Schrijnder een voorkeur voor jachttaferelen; daarnaast schilderde hij portretten, stillevens en landschappen in impressionistische stijl.

Jo Schrijnder (1894-1968)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
100 cm
80 cm
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 1.265,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-04-2020 om 10:37
Eindtijd:27-04-2020 om 21:08
scholekster
24 apr. / 08:32
€ 1100