Felix Labisse - Kleurenlitho - Passao de Bérési

Felix Labisse - Kleurenlitho - Passao de Bérési kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 65,00

Felix Labisse - Kleurenlitho - Passao de Bérési kopen? Bied vanaf 60!Felix Labisse - Kleurenlitho - Passao de Bérési kopen? Bied vanaf 60!Felix Labisse - Kleurenlitho - Passao de Bérési kopen? Bied vanaf 60!Felix Labisse - Kleurenlitho - Passao de Bérési kopen? Bied vanaf 60!Felix Labisse - Kleurenlitho - Passao de Bérési kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (20)

Lid sinds 2017
1172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Felix Labisse (1905-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Papiersoort: Japans rijstpapier.

Editie: 175 ex. nummer 162. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: 76 x 53 cm. Afbeelding: 65 x 50 cm.

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:29-12-2017 om 23:08
Eindtijd:12-09-2018 om 11:17

Biedingen (1):

Benedictus1e
11 sep. / 14:42
€ 65