Felix Labisse: Litho - Verkocht

Felix Labisse: Litho  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 153,00

Felix Labisse: Litho  kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho  kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho  kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho  kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho  kopen? Bied vanaf 1!Felix Labisse: Litho  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  MHkunst
FA. (1)

20 verkochte items
  • Felix Labisse (1905-1982)
GesigneerdHandgesigneerd

Felix Labisse (1905-1982) is een Frans surrealistisch kunstenaar met een voorliefde voor erotisch getinte afbeeldingen.

techniek; Litho

maat:76 cm x 56 cm

gesigneerd: ja rechtsonder

genummerd:E.A. 2/10 Epreuve d'Artiste

ingelijst: nee

Zoals op de laatste foto te zien is, is linksboven de hoek wat gekreukt, dit valt buiten de afbeelding. Als u het werk laat inlijsten zie je hier niets meer van.

Het werk kan afgehaald worden in Eemnes of het wordt u aangetekend toegezonden.

Dit item is verkocht voor 153,00
Starttijd:23-11-2014 om 15:20
Eindtijd:30-11-2014 om 15:25
Biedingen (29)
CBN
30 nov. / 15:19
€ 153
pensionada
30 nov. / 15:19
€ 150
pensionada
28 nov. / 13:45
€ 102
jozo
28 nov. / 13:45
€ 97
pensionada
28 nov. / 13:45
€ 92
jozo
28 nov. / 13:45
€ 87
pensionada
28 nov. / 13:44
€ 82
jozo
28 nov. / 13:44
€ 77
pensionada
28 nov. / 13:44
€ 72
jozo
28 nov. / 13:44
€ 67
pensionada
28 nov. / 13:38
€ 62
Guillem
28 nov. / 13:37
€ 57
pensionada
28 nov. / 13:37
€ 55
Guillem
27 nov. / 22:29
€ 46
jozo
27 nov. / 17:59
€ 41
bmtsmit
27 nov. / 17:59
€ 36
jozo
25 nov. / 21:18
€ 31
bmtsmit
25 nov. / 21:18
€ 26
jozo
25 nov. / 21:17
€ 21
bmtsmit
25 nov. / 21:17
€ 19
jozo
25 nov. / 21:16
€ 17
bmtsmit
25 nov. / 21:16
€ 15
jozo
25 nov. / 21:16
€ 13
bmtsmit
25 nov. / 21:16
€ 11
jozo
25 nov. / 20:39
€ 9
bmtsmit
24 nov. / 22:25
€ 7
bone
24 nov. / 22:24
€ 5
bmtsmit
24 nov. / 22:24
€ 3
bone
23 nov. / 15:25
€ 1