Felix Labisse - Passage de la bérésina

Felix Labisse - Passage de la bérésina kopen? Bied vanaf 80!
Felix Labisse - Passage de la bérésina kopen? Bied vanaf 80!Felix Labisse - Passage de la bérésina kopen? Bied vanaf 80!Felix Labisse - Passage de la bérésina kopen? Bied vanaf 80!
  • Felix Labisse (1905-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie litho van Felix Labisse

De foto’s spreken voor zich

Felix Labisse (1905-1982)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Alexverkoopt
FA. (1)

Lid sinds 2021
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
95 cm
77 cm
Starttijd:14-07-2022 om 10:48
Eindtijd:25-07-2022 om 22:24
Openingsbod € 80
ObjectlocatieAntwerpen, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie