Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen - Verkocht

Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!
Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!Fenneke van der Elst - Stilleven met annemonen kopen? Bied vanaf 33!
  • Fenneke van der Elst (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14
Conditie: uitstekend. "Inlijst" kruisje op vel, zie foto.
Editie: 2/14.
Afmetingen: Afbeelding: 40 x 39 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Fenneke van der Elst (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1569 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
50 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 37,95 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2023 om 23:03
Eindtijd:26-01-2023 om 17:05
BartNL
26 jan. / 16:56
€ 33