Fenneke van der Elst - zonder titel

Fenneke van der Elst - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Fenneke van der Elst - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Fenneke van der Elst - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Fenneke van der Elst - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Fenneke van der Elst - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Fenneke van der Elst (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage63/65
werk zonder lijst

Fenneke van der Elst (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Birgit79

Lid sinds 2022
7 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
70 cm
50 cm
Starttijd:23-11-2022 om 14:58
Eindtijd:02-12-2022 om 22:45
Openingsbod € 20
ObjectlocatiePoppel ,  België