Fenny sturing Stilleven Gesigneerd met de HAND vaas met bloemen AQUAREL - Verkocht

Fenny sturing Stilleven Gesigneerd met de HAND vaas met bloemen AQUAREL kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Fenny sturing Stilleven Gesigneerd met de HAND vaas met bloemen AQUAREL kopen? Bied vanaf 25!Fenny sturing Stilleven Gesigneerd met de HAND vaas met bloemen AQUAREL kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  theo861
FA. (1)

93 verkochte items
  • Fenny Sturing-Oosterhof
TypeTekening / Aquarel

Fenny sturing Stilleven vaas met bloemen AQUAREL
Met een zwarte lijst met Glas ervoor, Mooi werk.
Beeld grote 31 x 48 cm
Lijst grote    46 x 66 cm
Gesigneerd met  de hand.
Achterkant een stempel ook van haar zie foto 2
Conditie in heel goede staat.
Wordt goed verpakt verzonden kan ook opgehaald worden in Harderwijk.

“In mijn kinderjaren schilderde ik al met veel plezier en deed mee aan teken wedstrijden

“Later volgde ik cursussen met vele technieken zoals aquarel, olie, krijt, pen en gemengde technieken. De natuur is mijn inspiratie de kleuren die ik gebruik moeten goed op elkaar afgestemd zijn. Kleur kennis en kleurgevoel zijn onmisbare elementen. Ik leg mijn gevoel in elk schilderij, schilderen is mijn passie.” Ze voegt nog toe dat ze 20 jaar les gaf. -

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:04-12-2014 om 20:52
Eindtijd:11-12-2014 om 20:52
ronald57
08 dec. / 01:14
€ 25