Fer Hakkaart, De hoer en het kacheltje, Ets - Verkocht

Fer Hakkaart, De hoer en het kacheltje, Ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Fer Hakkaart, De hoer en het kacheltje, Ets kopen? Bied vanaf 50!Fer Hakkaart, De hoer en het kacheltje, Ets kopen? Bied vanaf 50!Fer Hakkaart, De hoer en het kacheltje, Ets kopen? Bied vanaf 50!Fer Hakkaart, De hoer en het kacheltje, Ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Fer Hakkaart (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Fantastisch absurdistische ets door Fer Hakkaart

Voorstelling van de hoer en het kacheltje

Losbladig, beeldmaat 22x30, bladmaat 36x41

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Fer Hakkaart' en '1-'63'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:03-09-2017 om 10:47
Eindtijd:12-09-2017 om 15:47
achter12weg
12 sep. / 15:15
€ 50