Ferguson - Oosterse lithografie - oplage - Verkocht

Ferguson - Oosterse lithografie - oplage kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Ferguson - Oosterse lithografie - oplage kopen? Bied vanaf 1!Ferguson - Oosterse lithografie - oplage kopen? Bied vanaf 1!Ferguson - Oosterse lithografie - oplage kopen? Bied vanaf 1!Ferguson - Oosterse lithografie - oplage kopen? Bied vanaf 1!Ferguson - Oosterse lithografie - oplage kopen? Bied vanaf 1!Ferguson - Oosterse lithografie - oplage kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho met een voorstelling uit het Midden-Oosten.
Het werk is in prima staat.
Zowel in de druk als met potlood is het gesigneerd Ferguson.
Oplage: 73/495

Afmetingen blad: 60x98
Afmetingen voorstelling: 49,5x89

Blad is geplakt op board.

Kan afgehaald worden of goed verpakt verzonden a 10 euro.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:21-11-2014 om 22:38
Eindtijd:29-11-2014 om 22:38
Biedingen (3)
Pinacolada
29 nov. / 01:09
€ 5
Vink69
25 nov. / 17:05
€ 3
jan74
22 nov. / 17:11
€ 1