Fernand Larue (1916-1999) Olieverf op paneel/board - gesigneerd

Fernand Larue (1916-1999) Olieverf op paneel/board - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Fernand Larue (1916-1999) Olieverf op paneel/board - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Fernand Larue (1916-1999) Olieverf op paneel/board - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Fernand Larue (1916-1999) Olieverf op paneel/board - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Fernand Larue (1916-1999) Olieverf op paneel/board - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Fernand Larue (1916-1999) Olieverf op paneel/board - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!Fernand Larue (1916-1999) Olieverf op paneel/board - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  rtwgallery

4 verkochte items
  • Fernand Larue (1916-1999)

Fernand Larue (1916-1999) olieverf gesigneerd en aan de achterkant gedateerd 21-05-52
afmeting met lijst is ongeveer 60 bij 52
afmeting zonder lijst  45 bij 37 goede staat

Starttijd:10-10-2016 om 07:38
Eindtijd:23-10-2016 om 19:38
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNederland