Ferry Bunder - ets - 1979

Ferry Bunder - ets - 1979 kopen? Bied vanaf 25!
Ferry Bunder - ets - 1979 kopen? Bied vanaf 25!Ferry Bunder - ets - 1979 kopen? Bied vanaf 25!Ferry Bunder - ets - 1979 kopen? Bied vanaf 25!
  • Ferry Bunder
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/10
Ets van Ferry Bunder uit 1979. Oplage: 3/10. Afmetingen blad: H31 xb42cm. Afmetingen voorstelling: H22,3 x b24 cm.  Het werk is midden onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bovenzijde is op papier vastgemaakt.

Ferry Bunder

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (292)
42 cm
31 cm
Starttijd:14-04-2022 om 09:56
Eindtijd:23-04-2022 om 20:39
Openingsbod € 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland