Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen.

Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!
Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 700!

Geplaatst door  Bergh
FA. (1)

17 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Henk Munnik (1912-1997)
DragerPaneel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 19 cm (h x b)
Lijst28 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi werk van deze Haagse kunstenaar.

Henk Munnik (1912-1997)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Bergh
FA. (1)

17 verkochte items
29 cm
28 cm
19 cm
18 cm
Starttijd:28-05-2022 om 20:39
Eindtijd:11-06-2022 om 19:11
Openingsbod€ 700
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBadhoevedorp, Nederland