Metten Koornstra - Figuren. - Verkocht

Metten Koornstra - Figuren. kopen? Bied vanaf 35!
Metten Koornstra - Figuren. kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Figuren. kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Figuren. kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Figuren. kopen? Bied vanaf 35!Metten Koornstra - Figuren. kopen? Bied vanaf 35!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Litho.
Met potlood genummerd. 66 van 100.
Afbeelding 32x42

Gedrukt door Piet Clement.
Zie foto's.
ConditieRedelijk

Afbeelding goed. Randen paar puntjes. Vlek linksonder. Niet storend.

Metten Koornstra (1912-1978)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
57 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:21-08-2018 om 01:49
Eindtijd:26-08-2018 om 21:17
tverbeek
26 aug. / 09:46
€ 35