FA. (2)

Pieter Alewijns - Fill the goblet again

Pieter Alewijns - Fill the goblet again kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Goviss

Lid sinds 2018
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Pieter Alewijns (1954)
Jaartal2018
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69.5 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer mooie collage ets, met de hand ingekleurd op zwaar papier.

Pieter Alewijns (1954)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Goviss

Lid sinds 2018
verkochte items
90 cm
69.5 cm
Starttijd:15-12-2018 om 13:05
Eindtijd:19-12-2018 om 22:34
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen per koerier