Finn Pedersen compositie

Finn Pedersen compositie kopen? Bied vanaf 95!

Finn Pedersen compositie

Verkoopprijs: € 95,00

Finn Pedersen compositie kopen? Bied vanaf 95!Finn Pedersen compositie kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  bedi
FA. (7)

108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Finn Pedersen (1944)

Techniek is verf op papier.

Gesigneerd voluit Finn Petersen

Ingelijst.

Afmetingen 40 bij 35cm

Dit item is verkocht voor 95,00

Starttijd:08-03-2018 om 12:46
Eindtijd:15-03-2018 om 12:46

Biedingen (1):

KunsthandelOlafWijman
9 mrt. / 11:40
€ 95