Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Schilderij |
Origineel schilderij van Finn Pedersen
Olie op linnen
Titel: Baltica
Handgesigneerd vooraan en achteraan het doek, gedateerd 1995
Werk is dik in de verf, een techniek die Finn Pedersen vaak bij zijn schilderijen toepaste
Ingelijst in houten baklijst
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België |
Objectlocatie | Erpe, België |
Starttijd | 23-12-2017 om 16:26 |
Eindtijd | 27-12-2017 om 20:26 |