Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Mooischilderij ,dikke verflagen van deze cobra verwante Deense schilder.
Het werk is zowel aan de voorzijde als verso goed gesigneerd.
Het is ingelijst met de afmetingen 48 bij 57 cm. , en het verkeert in een uitstekende staat.
Het kan zo worden opgehangen.
Bij voorkeur halen, verzenden mogelijk
Starttijd | 27-10-2016 om 18:25 |
Eindtijd | 10-11-2016 om 17:30 |