Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Origineel werk van Finn Pedersen
Techniek: aquarel op papier
Afmetingen: 31 x 20 cm
Oplage uniek
Handgesigneerd
Met lijst dit op de foto is weergegeven
Nu voor zeer lage startprijs
Starttijd | 5-3-2014 om 21:24 |
Eindtijd | 19-3-2014 om 21:24 |