Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Origineel werkje van Finn Pedersen
Afmetingen 18 x 13 cm
Techniek: aquarel op papier
Handgesigneerd
Werk wordt verkocht met de lijst die op de foto is weergegeven
Nu voor zeer lage startprijs voor origineel werk van een bekende kunstenaar
Starttijd | 2-1-2014 om 15:17 |
Eindtijd | 7-1-2014 om 15:17 |