Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst

Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Finn Pedersen - schilderij op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
  • Finn Pedersen (1944-2014)
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 37 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Werk van de bekende Deense neo CoBrA kunstenaar Finn Pedersen

Mooi formaat

Gesigneerd rechtsonderaan met monogram F.P.

Lijst op de 2de foto wordt meegeleverd

Degelijke staat

Finn Pedersen (1944-2014)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  modernart
FA. (21 )

Lid sinds 2010
295 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
43 cm
53 cm
37 cm
45 cm
Starttijd:03-10-2022 om 09:57
Eindtijd:09-10-2022 om 19:07
Openingsbod € 300
ObjectlocatieErpe,  België
VerzendingAlleen binnen Europa