Frans Room - Fles met Droogbouqet - Verkocht

Frans Room - Fles met Droogbouqet kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans Room - Fles met Droogbouqet kopen? Bied vanaf 50!Frans Room - Fles met Droogbouqet kopen? Bied vanaf 50!Frans Room - Fles met Droogbouqet kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (21)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Frans Room (1939)
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 24 cm (h x b)
Lijst43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Rechtstreeks van de kunstenaar verworven. In knap houten lijstje. Wordt verzekerd verzonden.

Rechtstreeks van de kunstenaar verworven

Frans Room (1939)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (21)

Lid sinds 2017
482 verkochte items
32 cm
43 cm
24 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-01-2021 om 13:59
Eindtijd:05-02-2021 om 20:06
Biedingen (7)
Tiens10
05 feb. / 15:51
€ 100
7petronella9
05 feb. / 15:32
€ 90
Tiens10
05 feb. / 15:31
€ 80
7petronella9
05 feb. / 15:31
€ 80
Tiens10
05 feb. / 15:29
€ 70
7petronella9
05 feb. / 15:29
€ 60
Tiens10
24 jan. / 13:30
€ 50