Flip van der Burgt - Cannes, houtsnede - Verkocht

Flip van der Burgt - Cannes, houtsnede kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Flip van der Burgt - Cannes, houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - Cannes, houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - Cannes, houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - Cannes, houtsnede kopen? Bied vanaf 25!Flip van der Burgt - Cannes, houtsnede kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

371 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Flip van der Burgt (1927-1977)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie sfeervolle 3-Kleuren houtsnede van de kunstenaar Flip van der Burgt, uit het midden van de vorige eeuw. Potlood gesigneerd en van stempel voorzien op achterzijde. Formaat incl. 50 x 35 cm, houtsnede 36 x 22 cm. Het papier heeft ondertussen wel wat meegemaakt (o.a. lichte vouw schuin in beeld) maar het stoort het geheel niet, en bij inkadering zal het niet of nauwelijks opvallen vanwege de levendigheid van de prent.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:08-02-2017 om 10:20
Eindtijd:13-02-2017 om 10:20
Eleo
08 feb. / 15:42
€ 25